LISTA PRAKTYK
ŚWIATOWY DZIEŃ WZROKU 2021

CHCESZ ZASIĘGNĄĆ BEZPŁATNEJ PORADY SPECJALISTY?

Rodzicu! Czy wiesz, gdzie możesz sprawdzić wzrok swojego dziecka? Pracodawco! Zachęcamy Cię do zadbania o wzrok swoich pracowników – może warto zorganizować badania przesiewowe w pracy?

#LoveYourEyes

INTERAKTYWNA MAPA PRAKTYK

Wyszukaj optometrystę zrzeszonego w PTOO z kwalifikacjami potwierdzonymi nadaniem Numeru Optometrysty (NO) Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.

Założenia Kampanii

Światowy Dzień Wzroku (ang. World Sight Day) jest międzynarodowym dniem świadomości na temat wzroku i jego zdrowia. Organizowany jest cyklicznie w drugi czwartek października. W tym roku Światowy Dzień wzroku przypada na 14 października 2021.

Fakty

“Co najmniej 1 miliard ludzi cierpi z powodu zaburzeń widzenia, którym można było zapobiec lub które nie zostały jeszcze rozwiązane”

DZIAŁANIA

Na Światowy Dzień Wzroku 2021 KAŻDY SIĘ LICZY, a więc we wrześniu, miesiącu poprzedzającym Światowy Dzień Wzroku zachęcamy wszystkich, którzy mogą, do zapisania się na badanie wzroku. Kimkolwiek jesteś, prosimy Cię o zaangażowanie.

BEZPŁATNA PORADA SPECJALISTY

Chcesz zasięgnąć bezpłatnej porady w ramach akcji Światowy Dzień Wzroku 2021 ?

MATERIAŁY DO POBRANIA

Z okazji Światowego Dnia Wzroku (World Sight Day 2021) zachęcamy do pobrania materiały reklamowe (Plakaty, Zdjęcia, Wideo, Pakiet Toolkit)